סיורים בעברית ברומא - סיורים עם מדריכים בעברית

לטייל ברומא עם מדריכים בעברית

רומא היא בהחלט עיר מיוחדת במינה בעלת היסטוריה מרתקת, אדריכלות מפוארת, מבנים מרשימים, אמנות, תרבות, כמו גם, עיר שבליבה שוכנת מדינה קטנה - מדינת הוותיקן המהווה את מרכז הנצרות העולמית.

שיטוט בין רחובותיה הקסומים של רומא, הסמטאות, המזרקות, הכיכרות, הגלריות והמוזיאונים -  לצד בתי הקפה והגלידריות הם בהחלט חוויה לעיניים. אבל יחד עם זאת, אפשר לראות ולהכיר את רומא גם בדרך אחרת - לצאת לסיור בעברית וללמוד על ההיסטוריה המרתקת של כל מקום ונקודת חן בעיר.
 

סיור מודרך בקולוסאום של רומא ושער טיטוס
סיור מודרך בקולוסאום של רומא ושער טיטוס
למה כדאי סיור בעברית?

חלק בלתי נפרד מהחוויה של הטיול היא למידה. ללמוד על תרבות חדשה, מנהגים ומאכלים, לבקר ולראות את נקודות החן, לשמוע על הסיפורים החבויים מאחוריהם. מכאן ההמלצה שלנו היא לקחת ברומא לפחות סיור אחד עם מדריך מקומי דובר עברית.

סיורים בעברית ברומא עם מדריך מקומי (דובר עברית) יחשפו בפניכם נקודות חן ומקומות סמויים מהעין שכתיירים לא הייתם מגיעים אליהם ולא הייתם יכולים לשמוע וללמוד על ההיסטוריה שלהם מנקודת מבט של ישראלים שחיים ברומא ונושמים את ההיסטוריה והתרבות.

איזה טיולים יש בעברית

מדריכי הטיולים הישראלים ברומא מציעים מגוון רחב של מסלולים מרתקים : הסיורים הרגילים שכוללים את הקולוסאום, הפנתאון ברומא, השרידים הארכיאולוגים, וכן סיור בין המוצגים של קריית הוותיקן.

בנוסף ישנם רשימת סיורים מיוחדים בעברית כמו: סיור בעקבות הקיסרים הרומאים - טיול בעקבותיהם של הקיסרים ונקודות הכוח והשלטון, סיור בין המזרקות הקסומות של רומא, סיור קולינריה, סדנאות בישול מסורתי, סיורי אומנות, סיור באתרי היהדות של רומא, טיולים יומיים מחוץ לרומא ועוד ...

מאיפה מזמינים ?

ברומא מספר חברות המציעות סיורים מודרכים בעברית ברומא, סיורים מודרכים בעברית מחוץ לרומא וסיורים בעברית מותאמים אישית. בין החברות תוכלו למצוא את: טיאמו רומא, אייל טיולים ברומא וכן חברת הדרכים ברומא.

 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך