הסעות ברומא - שאטל משדה התעופה למרכז רומא

העברות משדה תעופה של רומא למרכז העיר

אומרים שכל הדרכים מובילות לרומא - אבל אם בחרתם להגיע לחופשה קסומה לרומא מישראל, סביר להניח שתנחתו בשדה התעופה הבינלאומי של רומא - לאונרדו דה וינצ'י (פיומיצ'ינו) שנמצא מרחק של כ- 34 ק"מ ממרכז העיר (כשעה נסיעה). 

בשדה התעופה לאונרדו דה וינצ'י יקבלו את פניכם עובדי מסוף הגבול האדיבים שיברכו אתכם לשלום באיטלקית, יחתימו לכם את הדרכונים וייראו לכם מאיפה לאסוף את המזוודות והתיקים. אבל בטרם תתחילו את החופשה הנפלאה בעיר רומא - תצטרכו להגיע משדה התעופה של רומא לבית המלון בו בחרתם להתארח.

הסעות ברומא - שאטל משדה התעופה למרכז רומא
הולכים על בטוח מזמינים שרות הסעות

משדה התעופה של רומא ישנם מספר דרכים בעזרתם תוכלו להגיע למרכז העיר: שרות הסעות, מוניות, רכבת מהירה, אוטובוס ועוד. לדעתי, הדרך המומלצת והבטוחה היא בעזרת שירות הסעות ברומא - שירות שאטל ברומא (העברות משדה התעופה) עם נהג מקצועי ועדיף נהג דובר עברית.

וזאת בהתבסס על שיקול מושכל ובשל העובדות המפורטות להלן:

א. עייפות מהדרך והטיסה - הגעתם כארבע שעות לפני הטיסה לשדה התעופה בישראל, הסתובבתם בדיוטי-פרי, טסתם, עברתם ביקורת דרכונים ברומא, אספתם את הציוד אין ספק שהעייפות ניכרת עליכם.

ב. המזוודות והציוד יקר ערך - ברשותכם נמצא כעת כל המטען אותו הבאתם מהבית: בגדים, מוצרי טיפוח והגינה, ציוד צילום, מחשב נישא, דרכונים, כסף וכד'. להסתובב עם כל זה בתחבורה הציבורית יכול להיות קשה וחלילה וחס אפשר לשכוח משהו או לאבד.

ג. התחבורה הציבורית משדה התעופה של רומא לא מגיעה ישירות לבית המלון שלכם, אלא ברוב המקרים תאלצו להחליף רכבת או אוטובוס, שלא לדבר על הליכה ברגל עם כל הציוד.

ד. השפה האיטלקית היא השפה המדוברת ברומא. אומנם הצעירים יודעים אנגלית. אך יחד עם זאת עדיין הרוב ברומא דובר איטלקית בלבד - מה שיכול להקשות עליכם את ההתמצאות.

בוחרים נהג שאטל ברומא דובר עברית

ברומא פועלות מספר חברות שמתמחות בשירות הסעות - שאטל משדה התעופה לבית המלון (shuttle rome), ביניהם גם חברות בבעלות ישראלים שמתגוררים ברומא. הסעות ברומא תוכלו להזמין דרך האינטרנט, כך תהיו בטוחים כי נהג ישראלי דובר עברית ימתין לכם בשדה התעופה ליאונרדו דה ונצ'י, יעזור לכם להעמיס את המזוודות ברכב וייקח אתכם עד לפתח בית המלון.

לקבלת מידע מורחב על החברות בבעלות ישראלית, מחירים ודרכי יצירת קשר לחצו כאן >>

 

כתבות שאולי יעניינו אותך