השכרת רכב ברומא - לגלות את הקסם של איטליה

השכרת רכב באיטליה במחיר משתלם

רומא היא עיר קסומה ומעניינת, ברחבי העיר כיכרות מרהיבות, מזרקות מים, פסלים בכל פינה והיסטוריה מרתקת לצד נקודות חן ומבנים שנשתמרו מאות שנים. אבל אחרי שלושה-ארבעה-חמישה ימים בעיר הגדולה הגיע הזמן לצאת ולטעום את איטליה.

איטליה היא אחת המדינות המעניינות של אירופה. מיקומה של רומא במרכז המדינה מאפשר לכם לצאת לטיולי כוכב בצפון איטליה ודרומה - שם תוכלו להיחשף לכפרים, לעיירות ולנופים מרהיבים, כמו גם, למסורת האיטלקית האותנטיות, קולינריה משובחת עשירה ביין, גבינות ושמן זית, תרבות אמנות ועוד.

🚗✅ הזמן עכשיו רכב שכור באיטליה במחיר אטרקטיבי >>

השכרת רכב באיטליה

לשכור רכב ולטייל באיטליה

היעדים של איטליה מחכים לכם ואם עד עכשיו ברומא לא הייתם זקוקים לרכב והתחבורה הציבורית המעולה נתנה לכם פתרון, הרי שעכשיו הגיע הזמן לגשת לחברת השכרת רכב באיטליה ולשכור רכב אתו תוכלו לטייל באזורים המרהיבים של צפון איטליה: טוסקנה, וונציה, אגם גארדה, פירנצ'ה, מגדל פיזה, ורונה, מילאנו, האלפים האיטלקים ועוד או בדרום איטליה: נאפולי, סיציליה ואזורי האיים.

חברות השכרת רכב באיטליה

באיטליה פועלות כל החברות הבינלאומיות המציעות שרות השכרת רכב בחו"ל, כמו: באדג'ט, הרץ, אוויס, סיקסט ואחרות. לכל אחת מחברות השכרת רכב באיטליה סניפים ומשרדים כמעט בכל מקום החל משדות התעופה ועד מרכזי הערים.

🚗✅ הזמן עכשיו רכב שכור באיטליה במחיר אטרקטיבי >>

לכן, במידה ותשכרו רכב באיטליה תוכלו לקחת את המכונית באחד מהסניפים שממוקמים במרכז העיר רומא ולהחזיר את הרכב השכור בסוף מסלול הטיול בערים כמו: ורונה, סיציליה ואחרות. כך תוכלו לחסוך את הדלק והזמן שכרוך בהחזרת הרכב ברומא.

נהיגה באיטליה

הנהיגה ברחבי איטליה היא מגוונת, תוכלו למצוא אתכם נוהגים בכבישים צרים מהם נצפה נוף עוצר נשימה. כבישים המתפתלים לאורך מצוקים על קו החוף, ביערות ובכפרים ששמרו על המראה הציורי שלהם. בנוסף לכבישים הצרים ישנם גם כבישים מהירים, כבישי אגרה ועוד. מומלץ לשלב את הנהיגה ביניהם ולחוות את המראות המיוחדים של איטליה.

לנהוג בזהירות לשמור על החוקים

הנהגים באיטליה ידועים בחוסר סבלנות ונהיגה מהירה בתוך כפרים וכבישים צדדים. קחו בחשבון שהם (המקומיים) מכירים את הכבישים היטב, תנו להם לעקוף אתכם ותמשיכו את הטיול בכיף שלכם.

באיטליה מנסים להיאבק בעבירות התנועה וברחבי הערים, הכפרים והכבישים המהירים מותקנים אמצעים אלקטרונים המתעדים נסיעה במהירות מעל המותר ונהיגה במסלולים המיועדים לתחבורה ציבורית. לכן, אם לא תרצו לקבל ד"ש אחרי שחזרתם מהטיול - מומלץ לנהוג בקפדנות ולשמור על המהירות המותרת.

חנייה ברחבי איטליה

מקומות החנייה באיטליה לרבות בחלק מהכפרים כרוך בתשלום. מדחני חנייה פזורים בכל הרחובות דאגו ל"כסף קטן" זמין ושימו לב שאתם חונים כהלכה. אישית במקומות בהם תצאו לטייל מספר שעות מומלץ להשאיר את הרכב בחניון מסודר.

שמרו על הציוד לכם ....

מכת הגניבות ממכוניות במיוחד בדרום איטליה היא גדולה מאוד. לכן דאגו לא להשאיר ציוד יקר ערך במכונית. אפסנו את הציוד בצורה שלא נראית לעין וחנו במקומות הומי אדם.

לסיכום

זאת חוויה נפלאה לנהוג ברכב שכור ברחבי איטליה. הנהיגה באיטליה היא בין נופים קסומים, ביקור בכפרים בהם תחשפו למסורת ותרבות שונה. סעו בזהירות, הקפידו על חוקי התנועה ותיהנו מחופשה נהדרת מלאה בחוויות ואוכל טעים במיוחד.

🚗✅ הזמן עכשיו רכב שכור באיטליה במחיר אטרקטיבי >>

 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך